ŠVENTINIS LAIKOTARPIS

Dėl prekių pristatymo iki Šv.Kalėdų kreiptis kontaktiniu telefonu +37068797499 arba el.paštu info@revansas.lt

Kurjerių tarnyba: DPD (DPD Lietuva)

Kaina - 5 eurai Pristatymo laikas: 2-7 darbo dienos jei prekės yra sandėlyje. Jei prekės neturime sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti  iki 21 dienos  ir ilgiau. Perkant už 100 eurų ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAS
DPD kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje nuo 8 val. iki 18 val.
Jeigu Jūsų siunta bus pristatoma į vieną iš šių miestų - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Alytus, Tauragė, Marijampolės, galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo laiko intervalą:
8-14 val.;
14-18 val.;
18-22 val.


Kituose Lietuvos miestuose prekės pristatomos nuo 8 val. iki 18val. Išskyrus Neriją (pristatymo kaina į Kuršių Neriją +20 eurų) .
Jūs būsite iš anksto informuoti SMS žinute užsakyme nurodytu telefonu apie kurjerio atvykimą.

UAB „DPD Lietuva“ yra vieno didžiausių Europoje tinklo DPD (angl. Dynamic Parcel Distribution) dalis, turinti ilgametės patirties pristatant siuntas įmonėms ir privatiems gavėjams.
Įmonė yra Lietuvos smulkių siuntų rinkos lyderė nuolat investuojanti į kokybę, modernizuojant terminalus, bei subūrusi profesionalų komandą, o tai leidžia užtikrinti greitą ir savalaikį Jūsų siuntų pristatymą (siuntų pristatymo kokybė, t.y. pristatymas privatiems asmenims kitą darbo dieną – 92 %).
Įmonės kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001:2008 standartą.