Porcelianas 

Porcelianas 

KOLEKCIJOS


Kategorijoje yra 885 produktų (-ai).
Old Luxembourg

Vieux Luxembourg dienos šviesą išvydo dar 1768 m., kai Villeroy and Boch kompanija ėmė įsitvirtinti porceliano gamintojų rinkoje. Tai yra seniausia kolekcija, kuria gali džiaugtis ir šių dienų kompanijos gerbėjai. Vieux Luxembourg, arba kitaip Senasis Liuksemburgas, atiduoda duoklę miestui, į kurį Pierre-Joseph Boch   perkelė savo porceliano fabriką ir įsitvirtino jame, kaip aukštas rekomendacijas turintys porceliano gamintojai. 1970 m. kolekcija  Vieux Luxembourg net puikavosi visose Liuksemburgo Didžiosios Kunigaikštystės konsulatuose ir ambasadose.

Vieux Luxembourg žavi savo aptakiomis, banguotomis formomis, mėlynais floristiniais motyvais ir delikačiomis, rankomis išpieštomis detalėmis. Šis servizas reprezentuoja Villeroy and Boch kompaniją ir yra puikus pasirinkimas tinkantis tiek šventiniam stalui, tiek kasdieniam naudojimui.

Artesano Original


Villeroy & Boch sukurta Artesano serija stebina dideliu produktų pasirinkimu. Dar didesnis yra šios kolekcijos produktų universalumas. Artesano indų serija tinka ne tik kasdieniam naudojimui namuose, bet ir puikiai pasitarnaus ruošiant iškylas lauke ar rengiant BBQ vakarėlį gausiam būriui svečių.  Gamybai naudojamų medžiagų įvairovė (porcelianas, medis ir akmuo) suteikia kolekcijai unikalumo  ir pabrėžia  kūrybinį gamintojo meistriškumą.

Artesano Provenc. Verdure

Artesano Provencal piešinį sukūrė belgų dizainerė Isabelle de Borchgrave. Raudonai oranžinės pelargonijos, laukinių rožių žiedai, subtilūs lelijų pumpurai ir žalios rozmarino šakeles puošia baltas Artesano formas ir sukuria įdomų kontrastą. Tai serija, kuri interpretuoja klasikinį country stilių pasinaudodama moderniomis formomis, perteikdama originalumą, žaismingumą ir autentiškumą. Iš Premium porceliano pagaminti indai tinka kasdieniniam naudojimui ir šventiniams pietums.

Artesano Provenc.Lavendel


Villeroy & Boch sukurta Artesano serija stebina dideliu produktų pasirinkimu. Dar didesnis yra šios kolekcijos produktų universalumas. Artesano indu serija tinka ne tik kasdieniam naudojimui namuose, bet ir puikiai pasitarnaus ruošiant iškylas lauke ar rengiant BBQ vakarėlį gausiam būriui svečių.  Gamybai naudojamų medžiagų įvairovė (porcelianas, medis ir akmuo) suteikia kolekcijai unikalumo  ir pabrėžia  kūrybinį gamintojo meistriškumą.

Audun

Villeroy & Boch Audun linija pirmą kartą buvo pristatyta 1998 m. minint kompanijos 250 m. jubiliejų. Ši porceliano kolekcija nukelia į kompanijos įsikūrimo pradžią, kai François Boch’as atidarė savo pirmąjį porceliano fabriką prie Audun le Tiche industrinio miestelio. Piešinių scenos vaizduoja kaimo gyventojų kasdienybę, kuri virė Audun miestelyje prieš du su puse amžiaus. Audun seriją sudaro skirtingais piešiniais ir ornamentais dekoruoti indai, kuriuos vienija šilta geltona spalva. Skirtingi motyvai padalina kolekciją į Audun Promenade, Audun Fleur , Audun Ferme ir Audun Chasse. Skirtingų Audun raštų derinimas leis susikurti nepakartojamą, asmeniškai jums labiausiai tinkantį Audun variantą.

Anmut

Villeroy & Boch  Anmut kolekcija paperka individualiomis dekoro pasirinkimo galimybėmis - nuo akinamo baltumo ar delikačių platinos linijų iki spalvingų gėlių motyvų.  Ši serija yra gaminama iš aukščiausios kokybės kaulo porceliano, kuris pasižymi dideliu atsparumu dūžiams ir įskilimams.

Cottage

Cottage kolekcija nukels Jus į tradicinį Anglijos užmiesčio vasarnamį.  Ši serija dekoruota ryškiais ir detaliais uogų motyvais bei dailiais mėlynų linijų potėpiais. Jo elegantiškos formos dvelkia nesenstančia klasika. Šis tradicinis servizas yra puikus pasirinkimas tinkantis tiek šventiniams savaitgalio pietums, tiek kasdieniam naudojimui. Jis papuoš bet kurį stalą ir sukurs jaukią namų atmosferą.

French Garden

Tai saulėtas ir ryškus servizas išdabintas prinokusių vaisių motyvais. Obuoliai, citrinos, slyvos ir vyšnios puošia šią nuotaikingą, žaliais ir geltonais tonais dekoruotą, seriją. French Garden -  tai saulėta ir nuostabi vasara, pasklidusi ant Jūsų stalo. Skirtingi piešinių motyvais padalina kolekciją į Vienne, Orange, Valence ir Fleurence serijas. O neseniai prie jų prisidėjo ir lengvesnio ir romantiškesnio piešinio Arles, Menton, Antibes, bei Beaulieu. French Gerden linija pasaulį išvydo 1997m. ir iki šiol yra viena populiariausių ir gausiausių serijų. Nuostabi sriubinė, kepimo indai serviravimo indeliai ir vaisinės – visa tai jums gali pasiūlyti ši žavi ir nuotaikinga kolekcija, o skirtingų raštų pasiūla leis susikurtą būtent Jums labiausiai patinkantį Prancūzišką sodą.

Manoir

Šis vintažu dvelkiantis dizainas yra viena populiariausia Villeroy and Boch indų serija. Užapvalintos ir lengvos formos bei dailios floristinės dekoro detalės – tai prancūziška elegancija ant Jūsų stalo. Šis servizas puikis pasirinkimas, kuris ne tik džiugins Jus kiekvieną dieną, bet ir papuoš bet kurį šventinį stalą. Tik parinkite tinkamus įrankius, prašmatnes taures ir Manoir suspindės visu savo grožiu.

 

Mariefleur Basic

Mariefleur kolekcijos kūrėjus įkvėpė dailininko Claude Monet‘o sodai, esantys Živerni gyvenvietėje, Prancūzijoje. Ši kolekcija jungia švelnias klasikines formos ir modernų impresionistinį dekorą. Tarsi ranka tapyti gėlių motyvai primena saulėtą vasaros sodą, pilną ryškiaspalvių žiedų. Kiekvienas kolekcijos indas išpuoštas skirtingomis augalų kompozicijomis, kurios idealiai dera tarpusavyje ir sukuria įspūdingą paveikslą.


 

Mariefleur Gris Basic

Mariefleur Gris gimė tų pačių kūrėjų rankose, kaip ir Mariefleur Basic,. Įkvėptas dailininko Claude Monet‘o sodų, esančių Živerni gyvenvietėje, Prancūzijoje, Mariefleur Gris yra ne toks ryškus ir atspindi vandens augalų tematiką. Jo tonai lengvi, pasteliniai, kaip ir pati servizo nuotaika. Dominuojančios spalvos yra švelni alyvinė, gaivi mėlyna ir svajinga pilka. Ši kolekcija – tai šiuolaikinio romantizmo ir nesenstančios elegancijos sąjunga. Kiekvienas kolekcijos indas išpuoštas skirtingomis augalų kompozicijomis, kurios idealiai dera tarpusavyje ir sukuria įspūdingą paveikslą.

Petite Fleur

Petite Fleur serija dienos šviesą išvydo 1981 m. Tai tipiškas 19a. servizas, kuris puošė to laikmečio šeimos stalą. Užapvalintos dailios formos, rantyti krašteliai, preciziškos floristinės dekoro detalės, delikatus mažyčių gėlyčių piešinys ir rankom parausvinti krašteliai - šis servizas yra vienas romantiškiausių kompanijos gaminių. Petite Fleur dvelkia pavasariu, žaismingumu ir moteriškumu.

Amazonia

Villeroy & Boch  sukurta Amazonia kolekcija pakeri savo spalvų spindesiu ir raštų žaismingumu bei moderniomis formomis.  Augalų ir gyvūnų motyvai, vaizduojami ant aukščiausios kokybės kaulo porceliano gaminių,  buvo sukurti garsaus vokiečių keliautojo ir botaniko Alexander von Humboldt‘o, tyrinėjusio Amazonia miškus XIX a. pradžioje.
Amazonia kolekcijos raštams sulaukus didelės sekmės, tais pačiais motyvais buvo papuošta ir kita populiari kaulo porceliano linija Anmut, pasižyminti minštesnėmis ir apvalesnėmis formomis.

Amazonia Anmut

Villeroy & Boch  sukurta Amazonia kolekcija pakeri savo spalvų spindesiu ir raštų žaismingumu bei moderniomis formomis.  Augalų ir gyvūnų motyvai, vaizduojami ant aukščiausios kokybės kaulo porceliano gaminių,  buvo sukurti garsaus vokiečių keliautojo ir botaniko Alexander von Humboldt‘o, tyrinėjusio Amazonia miškus XIX a. pradžioje.
Amazonia kolekcijos raštams sulaukus didelės sekmės, tais pačiais motyvais buvo papuošta ir kita populiari kaulo porceliano linija Anmut, pasižyminti minštesnėmis ir apvalesnėmis formomis.

Golden Oasis

Prekės gaminamos pagal specialų užsakymą.

NewWave

New Wave serijos kūrėjai bendradarbiavo su aukščiausios klasės šefais tam, kad dienos šviesą išvystų kolekcija, kuri maisto patiekimą paverstu menu. Netradicinės šios kolekcijos formos yra įkvėptos pačios gamtos. Natūralios bangos ir išlenkimai primena vėjyje plazdančia burę, o įvairios geometrinės formos jungiasi tarpusavyje ir sukuria nepakartojamas kompozicijas. Kolekcijoje gausu daugiafunkcinių indų, kurie ne tik leidžia įdomiai patiekti maistą, bet ir traukia akį kaip namu akcentai. 2004 m. Villeroy and Boch kompanija gavo prestižinį Vokietijos inovacijų apdovanojimą net tik už New Wave dizainą, bet ir jo gaminimo technologiją.

New Wave servizas - tai futuristinės nuotaikos ant Jūsų stalo. Ši serija patiks drąsiems ir ieškantiems naujovių. Pamirškite tradicines apvalias formas. New Wave kolekcijos indai jungiasi, dera tarpusavyje ir tarsi kaleidoskopas, nustebins jus kas kartą vis kitu vaizdu.

 

 

 

La Classica Contura

Villeroy & Boch La Classica Contura kolekcija yra pagaminta iš aukščiausios kokybės kaulo porceliano ir yra tikras meno šedevras. La Classica Contura sujungia dizainą ir grožį, neįprasti kolekcijos raštai primena garsiausius Europos pastatus.

Casale Blu

Villeroy & Boch kolekcija Casale Blue pakvies Jus paviešėti senovinėje  Italijoje. Prislopinti mėlyni atspalviai ir vaizdingi raštai primins šio regiono grožį ir sukurs spalvingą aplinką Jūsų šeimos stalui. Įsigiję šią senovinio stiliaus seriją galėsite mėgautis nepakartojamų ir ryškių spalvų žaismu savo namuose.

per puslapį
28,00 €

IŠMATAVIMAI: 16,5x9,3cm
59,00 €

IŠMATAVIMAI: 43x30cm
26,00 €

IŠMATAVIMAI: 25cm
75,00 €

IŠMATAVIMAI:
44,00 €

IŠMATAVIMAI: 28x8cm
75,00 €

IŠMATAVIMAI: 44x14cm
118,00 €

IŠMATAVIMAI: 37cm
81,00 €

IŠMATAVIMAI: 55x17cm
70,00 €

IŠMATAVIMAI: 43x30cm
42,00 €

IŠMATAVIMAI: 32cm
38,00 €

IŠMATAVIMAI:
83,00 €

IŠMATAVIMAI:
48,00 €

IŠMATAVIMAI: 28x8cm
70,00 €

IŠMATAVIMAI: 44x14cm
72,00 €

IŠMATAVIMAI: 43x30cm
46,00 €

IŠMATAVIMAI: 32cm
39,00 €

IŠMATAVIMAI:
33,00 €

IŠMATAVIMAI: 25cm
98,00 €

IŠMATAVIMAI:
50,00 €

IŠMATAVIMAI: 28x8cm
72,00 €

IŠMATAVIMAI: 44x14cm
85,00 €

IŠMATAVIMAI: 55x17cm
21,00 €

IŠMATAVIMAI: 8cm
39,00 €

IŠMATAVIMAI:
39,00 €

IŠMATAVIMAI:
39,00 €

IŠMATAVIMAI: 20cm
105,00 €

IŠMATAVIMAI: 37cm
78,00 €

IŠMATAVIMAI:
Rodomos 1 - 60 iš 885 prekės