Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

  • −30%

  Grand Royal vandens taurė,...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Šis  taurių rinkinys stebina savo geometriniais ornamentais ir puikia forma.  Taurės yra idealus pasirinkimas vakarėliams ar gražiai padengtam stalui. 

  • −30%

  Grand Royal raudonojo vyno...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Šis raudonojo  vyno taurių rinkinys stebina savo geometriniais ornamentais ir puikia forma. Raudonojo vyno taurės yra idealus pasirinkimas vakarėliams ar gražiai padengtam stalui. 

  • −30%

  Grand Royal baltojo vyno...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Šis baltojo vyno taurių rinkinys stebina savo geometriniais ornamentais ir puikia forma. Baltojo vyno taurės yra idealus pasirinkimas vakarėliams ar gražiai padengtam stalui. Įsigykite savo Grand Royal baltojo vyno taurių rinkinį dabar ir nepamirškite malonių akimirkų.

  • −30%

  Grand Royal šampano taurė...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Puiki putojančio vyno taurė yra šventinės progos dalis. Puikus putojantis vynas yra dvigubai skanesnis su aukštos kokybės putojančio vyno taurėmis iš Villeroy & Boch kolekcijos Grand Royal. Įsigykite savo Grand Royal šampano fleitos rinkinį dabar ir nepamirškite malonių akimirkų.

  • −30%

  Grand Royal taurė ,...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Šis vandens stiklinių rinkinys yra klasikinis ir blizgus: neįprastas geometrinis pjūvis suteikia stiklinei  elegantiškumo. Įsigykite savo Grand Royal vandens stiklinių rinkinį dabar ir nepamirškite malonių akimirkų.

  • −30%

  Grand Royal šampano taurė ,...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Grand Royal šampano taurė: elegantiškas rinkinys ypatingoms šampano akimirkoms

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Puikiai išdirbtos ir nesenstančios estetikos šampano taurės yra tikras akį traukiantis ant kiekvieno stalo ir puikus priedas išskirtinių putojančių vynų mėgėjams. Įsigykite savo Grand Royal šampano taurių rinkinį dabar ir nepamirškite malonių akimirkų.

  • −30%

  Grand Royal aukšta taurė,...

  Bazinė kaina 131,00 € −30% Kaina 91,70 €

  Grand Royal long drink taurė: nesenstantis rinkinys gaivinamiesiems gėrimams ir kokteiliams

  Villeroy & Boch Grand Royal kolekcija siūlo aukštos kokybės, itin kruopščiai pagamintus stiklo dirbinius įmantraus ir išskirtinio dizaino mėgėjams. Nesvarbu, ar tai būtų gaivus Caipirinha, egzotiškas Piña Colada ar saldus Tequila Sunrise – su šiomis aukštos kokybės long drink taurėmis iš Villeroy & Boch Grand Royal kolekcijos kokteilių vakarėlis namuose bus sėkmingas. Įsigykite savo Grand Royal ilgųjų gėrimų taurių rinkinį dabar ir pasimėgaukite nepamirštamomis malonumo akimirkomis.